ZOH 2018 a my

Publikoval vranmi dne 7. 3. 2018 v Společné akce ZŠ |

Všichni víme, že na v pořadí 23. ZOH, které se konají v jihokorejském Pchjongčchangu od 9. února do 25. února 2018 odjel i nás „soused“, pan Petr Koukal. A protože naši školu navštěvuje jeho dcera Viktorka, byli jsme ho doprovodit před cestou a popřát mu hodně úspěchů a hlavně, aby se v pořádku vrátil a Olympijské hry si užil.

Pan Koukal nám poslal z Pyeong Changu pohled, moc děkujeme! A po příjezdu přišel na besedu, kde dětem vyprávěl své zážitky a postřehy o cestě, pobytu a dnech prožitých na OH, ale i jiné zajímavosti, ne jen o olympiádě. Beseda se všem dětem moc líbila, odnesly si kartičky s podpisem a ještě jednou moc děkujeme!

Po rozdání kartiček s podpisy dokonce  pan Koukal pomohl dětem srovnat lavice a nakonec si sedl do jedné lavice se svojí dcerou a připomněl si svá školní léta.

To vše najdete na fotografiích:

Copyright © 2008-2019 Základní a mateřská škola Srch Všechna práva vyhrazena.
Tyto stránky používají Desk Mess Mirrored theme, v2.5, z BuyNowShop.com.