2009/2010

Publikoval Lovis dne 30. 6. 2010 v Akce ŠD |

ŠKOLNÍ ROK 2009/2010

____________________________________________________

KONEC ŠKOLNÍHO ROKU 2009/2010.

 

♣ Mezinárodní den dětí ve školní družině

Děti slavily ve školní družině svůj svátek. Paní vychovatelka pro ně připravila zábavné odpoledne plné her a soutěží, za které získaly krásné ceny.

 

 

♣ stavby – že by předzvěst vítězství v hokeji?

 

♣ PYŽAMOVÝ KARNEVAL

V pátek 9. dubna se koná ve školní družině PYŽAMOVÝ KARNEVAL. S sebou polštářek, mazlíka a  na sebe nejmilejší pyžamko, ve kterém se zdají ty nejhezčí sny! Foto budou zde:..

 

 

♣ příprava na Velikonoce:

 

♣ VALENTÝNSKÁ SNÍDANĚ V DŽUNGLI?

Ano, i to je možné. Kde? V dnešní ranní družině. Děti s paní učitelkou Chmelařovou si vyzdobily svoje oddělení, že se tam cítily jak v džungli. Za doprovodu specifických písniček o džungli  pily čaj a hodovaly – ale ne plody a kořínky, ale napečené cukroví, které si o víkendu napekly a přinesly. Že byly v džungli nás přesvědčí i tyto fotky:

 

 

♣ SNĚHOVÝ LEDEN

Pokud bude dostatek sněhu a vhodné podmínky, budeme chodit bobovat! Proto se vhodně oblékejte.

 

♣ ADVENT

V pátek 27. 11.  si během dopoledního vyučování vyrobíme z jablíček a svíček svícínky a odpoledne nás čeká ADVENT – je to malé překvapení pro děti a proto by bylo dobré, kdyby si ho nenechaly ujít… Začíná ve 14,00 hod. Během týdne si přineste jablíčko, párátka a zdobení (hřebíček, rozinky, kandované ovoce atd.)

+ viz FOTO!

♣ LESNÍ VYCHÁZKA

Ve středu 25. 11. v rámci projektu tzv. lesní pedagogiky nás tentokrát zavede do lesa sám pan myslevec a seznámí nás s lesem a poví nám, co ještě nevíme. Také si zahrajeme hry a užijeme si hezké odpoledne. Vyrazíme hned poo vrátíme se nejpozději do 16,00 hod. S sebou – sportovní teplé oblečení, pití a svačinku. Vše dětem ještě upřesníme.

 

 Druhá část probíhala ve středu dne 9. 12. ve třídě. Pan Lacina měl pro děti připravena další překvapení.

 

♣  TVOŘÍME SÍDLIŠTĚ

Poznáváte sídliště Na Výsluní?

♣   NOVÁ PANÍ VYCHOVATELKAod 2. listopadu k nám nastoupí nová paní vychovatelka, se kterou se budete moci seznámit na třídní schůzce SRPŠ tentýž den v 17,00 hodin. Jmenuje se Jana Zouharová.

  INFO Vážení rodiče, během následujících dnů dochází ke změně paní vychovatelky, proto Vás prosíme o schovívavost a pochopení, než se vyřeší všechny náležitosti s přijetím nové paní vychovatelky. Mezi tím dojde k suplování, až bude vše vyřešeno, budeme vás včas informovat. Děkujeme!

  Dne 24. 9. přijde po 14. 00 hod. pan Kohout přednášet dětem o včelách, přinese s sebou včelařské pomůcky.

♣  Vycházka do lesa – v pátek 11. 9. půjdeme do lesa poznávat přírodniny, případně na houby. Můžete si s sebou vzít košíčky. A na sebe vhodné oblečení a vhodnou obuv. Nezapomeńte si doma lahvičky na pití. MB

♣  GEOMAG – Dne 15. 9. od 13,30 hod. nás navštíví p. Musílková, která nás seznámí se stavebnicemi GEOMAG. Jsou to stavebnice rozvíjející kreativitu, představivost a komunikaci, orientaci v prostoru, porozumění principů geometrie a modování molekul. Více na www.magnethrou.cz

♣  V pátek 4.9. ještě nejdeme na vycházku.

Stránky věnované školní družině.

Copyright © 2008-2019 Základní a mateřská škola Srch Všechna práva vyhrazena.
Tyto stránky používají Desk Mess Mirrored theme, v2.5, z BuyNowShop.com.