2012/2017

Publikoval Lovis dne 30. 6. 2017 v Školka v přírodě |

JARO 2017:

Ubytování: Horní Bradlo

Termín: 19. – 23. 6. 2017

 JARO 2015:

Ubytování: chata Rampušák, Bartošovice v Orlických horách

Termín: 15. – 19. 6. 2015

PONDĚLÍ 15.6.2015 – děti pozdravují, jsou v pořádku, jen trochu vázne signál, takže alespoň tento stručný vzkaz…

JARO 2014:

Olešnice v Orlických horách, penzion Nový Hrádek

Termín: 16. – 20. 6. 2014

 

JARO 2012:

Horní Bradlo – penzion U Kozlů
Termín:  neděle 29. 4. 2012 – pátek 4. 5. 2012
odjezd:  neděle  29. 4. 2012, odjezd od školy odpoledne v 15,00 hod. 

příjezd: pátek  4. 5. 2012, příjezd ke škole kolem 15,00  hod.

V neděli  29.4. odjela  mateřská  škola na ozdravný pobyt do Penzionu U Kozlů v Horním Bradle. Krásného počasí jsme využili k pobytu venku.  Program   nám  určoval Vodník Čepeček, který bydlí pod splavem na řece Chrudimce.

V  pondělí  30. 4. jsme  u penzionu spálili Čarodějnice za zpěvupísniček a čarování. Ve středu nám Čepeček schoval poklad za obcí Lipka a my jsme ho pomocí fáborků a splněných úkolů našli a později si ho spravedlivě rozdělili. Obdivovali jsme státem chráněnou lípu. Na čtvrtek nám pan Dalecký  zařídil  exkurzi do  ozdobárny  vánočních ozdob. Viděli jsme především ženy při foukání, barvení  a  zdobení . Moc  se nám tam líbilo a za to, že jsme pěkně poslouchali, na nic nesahali ani nekřičeli, dostali jsme krabičku vánočních ozdob na památku. V pátek jsme přijali pozvání do mateřské školy na zahradu. Pěkně jsme si pohráli s dětmi, využili všechny houpačky, klouzačky, hrazdičky,“ koňské spřežení „ i pískoviště. Každý den jsme do desek  „ Putování  s Vodníkem  Čepečkem“  nakreslili počasí ( stále sluníčko ) , vybarvili obrázek k přečtenému příběhu a splnili úkol od Čepečka. Ve čtvrtek  večer  dostaly  všechny  děti  velký  diplom  „  Za šikovnost  a samostatnost  ve Škole  přírodě „  a odměny od sponzorů ( pexeso, zvířátko, omalovánku a sladkosti).

Všechny děti byly moc hodné a statečné, domácí kuchyně jim chutnala, dokonce si přidávaly, ale domů se také těšily. Bezvadné bylo, že jsme nemuseli volat rodičům, nikdo neonemocněl  neštovicemi  ani jinou nemocí.

Podívejte se na fotografie !                                                            ved. učitelka  Ivana Červená

 

Copyright © 2008-2019 Základní a mateřská škola Srch Všechna práva vyhrazena.
Tyto stránky používají Desk Mess Mirrored theme, v2.5, z BuyNowShop.com.