2010/2011

Publikoval Lovis dne 30. 6. 2011 v Společné akce MŠ |

ŠKOLNÍ ROK 2010/2011 ↓

 

♣ Slavnost Slabikáře

Podívejte se k prvňákům, jak děti z mateřské školky přišly prvňákům do základní školy zamknout Slabikáře…

 

♣ Úplata v MŠ pro školní rok 2011/2012

Úplata v mateřské škole pro školní rok 2011/2012

Ředitelka Základní školy a mateřské školy Srch, okres Pardubice stanovuje výši měsíční úplaty za předškolní vzdělávání pro školní rok 2011/2012 dle §6 odst. 1 vyhlášky č. 14/2005 Sb. ve výši 250,- Kč měsíčně.

Mgr. Milena Vránová

V Srchu dne 20.6.2011

 

♣ SVÁTEK DĚTÍ – MDD

Mezinárodní den dětí jsme oslavili dvěma výlety. Oba výlety jsme jeli s dětmi z MŠ Ráby a počasí se vydařilo.

V úterý, 31. května nás v oboře ve Žlebech přivítali bílí jeleni, draví ptáci a probudili jsme divoká prasata a  muflony. Ti odvážní z nás si podrželi orla a zastříleli z luku na cíl.

V pátek, 3. června jsme navštívili pardubické letiště. Hodní vojáci nás seznámili s vojenskou technikou a ukázali robota, který vyhledává a likviduje nebezpečné nálože. Při výbuchu jsme si museli ucpat uši – taková to byla pecka! Někteří se ¨báli zvuku stíhaček a velikého tygra. „Nemocné“ holčičky vojáci naložili na lahátka v sanitce.

 

♣ besídka pro rodiče

Ve čtvrtek 13. 5. 2011 se konala v mateřské škole besídka pro rodiče a pro velký zájem zopakovaly děti své vystoupení hned druhý den i svým starším kamarádům – školákům. Ti byli nadšeni a besídku velmi kladně hodnotili. Chválili děti, jak jsou šikovné. Zde jsou fotografie – chvílemi i rozmazané, protože děti byly neustále v pohybu a mnohdy to foťák nestihl ani zaostřit.

 

 

♣ volná místa v MŠ

V mateřské škole Dříteč je pro nás rezervováno několik volných míst. Kdo má zájem, pošlete přihlášku během 1. květnového týdne do ZŠ Dříteč k rukám paní ředitelky Vackové. Potvrzení od lékaře dodám paní ředitelce já ( našich přihlášek), abyste jej nemuseli  opět shánět. Info na: www.zs.dritec.cz Mateřská škola – tam najdete přihlášku ke stažení.

Doporučujeme si místa zajistit, kdo má opravdu zájem o školku v příštím školním roce. Potom není problém děti přesunout k nám, až budeme mít kapacitu. 

Přijímací řízení do MŠ Srch pro školní rok 2010/2011 bylo ukončeno. Další přijímací řízení se bude konat, až se zvýší kapacita míst.

Mgr. Milena Vránová, ředitelka školského zařízení

 

♣ PROVOZ MŠ O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH:

O letních prázdninách bude provoz mateřské školy do pátku 8. 7. 2011.

V termínu: 11. 7. 2011 – 19. 8.2011 ….MŠ ZAVŘENA

Provoz MŠ pro školní rok 2011/2012: od 22. 8. 2011

 

♣ život ve školce – jaro

Takhle je nám dobře ve školce- dopolední činnosti a první hry na zahradě:

 

♣ dětský karneval ve školce

V mateřské školce se konal v úterý 22. 2. karneval. Poznáte nás? 

 

♣ zápis do MŠ

Do mateřské školy bylo během zápisu podáno 25 přihlášek. Rozhodnutí proběhne do 30ti dnů od podání. Informace k převzetí Rozhodnutí bude na těchto stránkách.

V týdnu po jarních prázdninách (od úterý 15. 3.) se můžete vážení rodiče dostavit pro Rozhodnutí o přijetí do MŠ pro školní rok 2011/12.

♣ JARNÍ PRÁZDNINY V MŠ:

Provoz během jarních prázdnin bude vzhledem k vnitřní organizaci mírně upraven:

 od 7. března  –  do 11. března 2011:   7,00 – 15,30 hod.

 

organizace týdne 21. 2 – 25. 1.:

Vážení rodiče, v tomto týdnu bude v naší školce na ranní směnu suplovat paní učitelka Drábkové (děti ji už znají). Ta budé také během jarních prázdnin vypomáhat v MŠ v odpoledních hodinách. V úterý 22. 2. se bude ve školce konat karneval. proto prosím připravte dětem masky.

pátek 18. 2. 2011jedeme do divadélka do Starého Hradiště

 

♣ ZÁPIS DO MŠ:

Základní škola a mateřská škola Srch, okres Pardubice
vyhlašuje

ZÁPIS  DO MATEŘSKÉ ŠKOLY  pro školní rok 2011/2012

Žádost o přijetí dítěte noste do mateřské školy ve dnech:

středa 16. 2. 2011 a čtvrtek 17. 2. 2011.

K zápisu vezměte s sebou:

Rodný list dítěte a svůj občanský průkaz.

Mgr. Milena Vránová, ředitelka ZŠ a MŠ                                  Ivana Červená, vedoucí učitelka MŠ

Zde si stáhněte:

ŽÁDOST O PŘIJETÍ DÍTĚTE k předškolnímu vzdělávání

KRITERIA 2011_prijimaciho_rizeni

 

 

♣ Ježíšek

Do školky zavítel ježíšek s novými dárky.

Děti dostaly některé dárky i od hodných sponzorů, děkujeme!

♣ Vánoční dílny ve školce

♣ Veselý Kopec

 ♣ předvánoční  pečení, Mikuláš

Jako každý rok i letos pečeme před Vánocemi ve školce perníčky. Koukejte, jak nám to jde!

Málem se k nám přidal i čert s andělem a Mikulášem.  Ale to už jsme měli dávno napečíno!  A protže jsme všichni tak pracovití, dostali jsme všichni od Mikuláše výslužku a čert si nikoho neodnesl (uf).

♣ akce školky na prosinec:

Akce mateřské školy na měsíc prosinec 2010:STŘEDA  1.12.  beseda se zvířátky o zvířátkáchČTVRTEK  2.12. vánoční fotografování – průběžně mezi 7. – 9. hod.                       ( možno fotografovat se sourozenci )  PONDĚLÍ  6.12. keramická dílna od 8 hod.ÚTERÝ  7.12. VÝLET NA VESELÝ KOPEC –  8 hod.ÚTERÝ 14.12. VÁNOČNÍ DÍLNY RODIČŮ S DĚTMI                  (podle možnosti od 9,15 hod. a od 14,50 hod. )STŘEDA 15.12. ŠKOLIČKA KOUZEL  10,30 hod.ÚTERÝ  21.12.  pohádka v MŠ Staré Hradiště  7,45 hod

 

♣ zážitky dětí z dopravního výletu do Pardubic

Takhle děti vyjádřily své zážitky z výletu do Pardubic, kde se seznamovaly s dopravními prostředky

♣ DIVADÉLKA

Na divadélku jsme již byli 2x! Jednou v září a jednou v říjnu. Poznáte, jaké pohádky jsme sledovali?

…a že jsme příběh pozorně sledovali je více než jisté podle fotek.

♣ SAVCI

I letos jsme měli možnost se osobně seznámit s některámi pro nás vzácnými savci osobně, to bylo prima! Někdo už je pooznával z loňského roku – a ti noví se přidali rychle. Koukejte, jak jsou nádherní: 

♣ Schůzka SRPŠ:

Schůzka SRPŠ MŠ se koná ve čtvrtek 2.září 2010 od 16,30 hod. ve třídě MŠ.

 

Copyright © 2008-2019 Základní a mateřská škola Srch Všechna práva vyhrazena.
Tyto stránky používají Desk Mess Mirrored theme, v2.5, z BuyNowShop.com.