2012/2013

Publikoval Lovis dne 30. 6. 2013 v Třída Srdíčko |

 

ŠKOLNÍ ROK 2012/2013 ↓

 

♣ Svatojánská slavnost

Dne 20. června děti přivátaly babičku kořenářku, zazpívaly si a předvedly své znalosti z angličtiny. Rodiče byli jako vždy nadšeni. Za odměnu pomohli dětem opéci vuřtíky. Děti také čekala přírodní tabule dobrůtek.

♣ Sluníčkový den – 12. 6. 2013

Neuvěřitelné, děti opravdu Sluníčko přivolaly zase zpátky na Zem. Po dlouhých zamračených dnech opět vysvitlo.

♣ Růžový den

19. února jsme se měli růžově. Ach, to byla balada, žádné starosti, jemnom klid a pohodička…

♣ Masopust

Masopust u srdíček se konal ve čtvrtek 28. února. Děti předvedly, co umí, poslechly si pohádku o koblížkovi, pomohly lišce sníst koblížky, které si dopoledne napekly, zatančily si, občerstvily se, prostě sláva jak má být!

♣ Narozeniny

Dnes – 11. ledna slavil narozeniny Kubík.

♣ Tříkrálové koledování

 

♣ Narozeniny

Dnes – 19. prosince slavila narozeniny Eliška.

♣ Vánoční nadílka

Navštívil nás Ježíšek a přinesl dětem mnoho krásných dárků pod stromeček. Ježíšku, děkujeme! Děkujeme sponzorům – manželům Panchártkovým a Koubovým.

♣ Adventní slavnost

V úterý 11. 12. se v naší třídě sešli rodiče s dětmi, abychom přivítali Vánoce, jak se patří – adventní zahrádkou, jako to dělával poustevník otec Jakub na samotě v lese. Vždy před Vánocemi si k sobě pozval děti a vyprávěl jim o vzácném hadovi, který na sobě nosí zářící drahokamy pro štěstí. A děti si takového hada postavily z chvojí a svícínků z jablíček, a tím vytvořily adventní spirálu.

♣ Mikuláš 2012

♣ Kera-natur

V pátek 30. 11. nás navštívila paní Kadlečková s plazy. Vůbec jsme se nebáli – podívejte!

♣ Naše první narozeniny

Agátka se svými kamarády ze školky oslavila ve čtvrtek 15. listopadu svoje čtvrté narozeniny (bohužel fotky na výšku se stejně zobrazí na šířku):

♣ Podzimní výlet

Třída Srdíčko vyjela 10. října na výlet do Slatiňan, kde děti navštívily Kočičí hrádek, hřebčín, rozhlednu Báru a zamkly společně les před zimou. Výlet se zdařil, klíče si děti přivezly zpět do třídy na nástěnku.

♣ třída Srdíčko – první dny ve školce

Naše nové děti se v nové třídě zabydlely velmi brzy. Nabízíme k prohlídce fotografií z činností ve třídě, povídání se skřítkem, pobytu na zahradě, první zážitky z pečení chleba, divadélka a ranního cvičení.

 

ŠKOLNÍ ROK 2012 / 2013  ….↑↑↑

Copyright © 2008-2019 Základní a mateřská škola Srch Všechna práva vyhrazena.
Tyto stránky používají Desk Mess Mirrored theme, v2.5, z BuyNowShop.com.