2012/2013

Publikoval Lovis dne 30. 6. 2013 v III. učebna – 2. a 5. r. |

ŠKOLNÍ ROK 2012/2013 ↓

♣ Testování 5. tříd

Ve dnech 13. 5. – 7. 6. 2013 probíhá celoplošné testování žáků 5. a 9. tříd. Podrobnosti najdete na:  www.niqes.cz

Predbezna-zprava-o-prubehu-druhe-celoplosne-generalni-zkousky[1]

Výsledky školy a vašeho dítěte Vám pošlu na e-mail. Zájemci, napište mi na: zsmssrch@seznam.cz

 

♣ Vysvědčení za 1. pololetí

♣ Naše vánoční besídka

My, mazáci školy máme taky rádi překvapení, Vánoce, dárečky, dobrůtky atd. Pro samou oslavu jsme nestihli ani fotit. Ale taková houstička s lízátkovou fajfkou, to je bašta. Naši milí rodiče, naše vážená paní učitelko, vydržte to s námi, puberta se blíží, už je to znát.

Moji žáci zbední i nezbední! I já vám přeji hodně štěstí, zdraví a úspěchů ve škole v příštím roce 2013!

Vaše paní učitelka ♥

 

♣ Mikuláš 2012

♣ Kera – natur

Dne 30. 11. jsme navštívili zajímavá místa v Etiopii-úžasné vyprávění.

♣ Velká přestávka

Vzhledem k tomu, že v 5. ročníku jsou živější chlapci, kteří potřebují více pohybu o velké přestávce, mají upraven režim těchto přestávek. V pondělí, ve středu a v pátek žáci 4. a 5. ročníku chodí na velkou přestávku samostatně, ovšem o hodinu dříve. Čas na svačinu majítím pádem o hodinu déle. V úterý a ve čtvrtek tráví velkou přestávku s ostatními ročníky v obvyklý čas.

 

ŠKOLNÍ ROK 2012/2013 ↑↑↑

Copyright © 2008-2019 Základní a mateřská škola Srch Všechna práva vyhrazena.
Tyto stránky používají Desk Mess Mirrored theme, v2.5, z BuyNowShop.com.