2011/2012

Publikoval Lovis dne 28. 6. 2012 v I. učebna – 1. roč. |

ŠKOLNÍ ROK 2011/2012:

 

♣ Slavnost Slabikáře

Letos se Slavnosti Slabikáře zúčastnily všechny děti základní školy. Nejstarší čtvrťáci slavnostně předali prvňáčkům diplomy. Ostatní žáci jim pomohli nalepit do Slabikáře klíč.

Děti z MŠ nám přišly odmeknout Slabikáře!

V pondělí 28. listopadu k nám přišli předškoláčci ze školky. Prvňáčkové jim předvedli, jak umí číst slabiky z Živé abecedy. Za odměnu je předškoláci pozamykali a „odemkli“ Slabikáře. To bylo radosti. Prvňáčkové si moc dobře uvědomují, co to pro ně znamená. Slabikář je jejich první kniha, kterou si budou umět sami přečíst. Na konci školního roku předvedou dětem ze školky při Slavnosti Slabikáře,  jak tento úkol zvládnou. Na fotkách je také vidět, jak děti pracují, jak svačí a jak to v pondělí ve škole vlastně probíhalo. Prvňáci se už také snaží získat pero, aby už nemuseli psát jen tužkou. Ti se snaží!

 

♣ SEZNAM DĚTÍ 2011/2012:

Michaela HORČIČKOVÁ
Jan KUBÍK
Anna KUDRNOVÁ
Lucie KUCHAŘÍKOVÁ
Olga MÁTLOVÁ
Jan MÁTL
Zuzana NAVRÁTILOVÁ
Michaela ŠAFÁŘOVÁ
Tomáš VALOUCH
Marek VENIGER
Lukáš ZINDULKA

 

ŠKOLNÍ ROK 2011/2012  …↑↑↑

_________________________________________

Copyright © 2008-2019 Základní a mateřská škola Srch Všechna práva vyhrazena.
Tyto stránky používají Desk Mess Mirrored theme, v2.5, z BuyNowShop.com.