2010/2011

Publikoval Lovis dne 30. 6. 2011 v I. učebna – 1. roč. |

KONEC ŠKOLNÍHO ROKU 2010/2011 ↓

 

♣ SLAVNOST SLABIKÁŘE

V pátek 24. 6. 2011 se konala Slavnost Slabikáře. Slavnosti se účastnily i děti z mateřské školky. Prvňáčci předvedli dětem ze školky, co se během prvního roku naučili: jak za přečtené knížky dostávají žetony, jak umí pracovat se Slabikářem a interaktivní tabulí, jak umí číst, jak v učebici umí vyplnit poslední úkoly. Děti i paní učitelka ze školky si vyzkoušely na interaktivku nakreslit obrázek a zkoušely tvořit ručičkama stínová zvířátka. Při čtení se nám také předvedla Anička ze školky, jak umí číst a od paní učitelky dostala jedničku s žetonem, kterou si přinese v září do své první třídy. Na závěr malé děti zamkly prvňákům Slabikář kouzelným klíčem a předškoláci jim udělili titul čtenáře. To vše jsme našim prvňáčkům společně nalepili do Slabikáře. Na závěr dostali všichni sladkou odměnu.

 

Focení prvňáčků

Slavnostní focení prvňáčků proběhne v úterý dne 7. 9. v 8,00 hodin ve třídě. My se však podíváme a připomeneme si náš slavnostní 1.den ve škole:

 

♣ SEZNAM DĚTÍ 2010/2011:

1. BERÁNKOVÁ  Kristýna

2. KALA  Richard

 3. KOBRLE  Štěpán

4. KŘIVKA  Martin

5. MALÝ  Jaromír

6.  MOTYČKA  Ondřej

7. PANCHÁRTKOVÁ  Hana

8. POSPÍŠIL  Ondřej

9. RICHTEROVÁ  Eliška

10. SOVOVÁ  Adéla

11. SVĚDÍK  Matěj

12. VRBĚCKÝ  Robert

 

ŠKOLNÍ ROK 2010/2011 … ↑↑↑

_________________________________________

 

Copyright © 2008-2019 Základní a mateřská škola Srch Všechna práva vyhrazena.
Tyto stránky používají Desk Mess Mirrored theme, v2.5, z BuyNowShop.com.