Karanténa – zavření školy kvůli koronaviru

Publikoval vranmi dne 10. 3. 2020 v Aktuality |

Z nařízení ministerstva zdravotnictví budou od středy 11. března uzavřeny všechny základní a střední školy. V 11.00h zasedá rada města a vydá pokyn pro jednotný postup pardubických škol.

“Ministerstvo zdravotnictví vydalo kvůli koronaviru zákaz pořádání kulturních, sportovních i společenských akcí s počtem nad 100 osob. Zákaz začne platit v úterý od 18:00. Opatření bude platit do odvolání. Současně od středy zavírá základní, střední a vyšší odborné školy. Otevřeny nadále zůstávají mateřské školy a jesle.“

Vážení rodiče, prosím sledujte veřejné zprávy ohledně dalšího vývoje. Co se týká naší školy, tak obědy budou mít žáci od zítřka hromadně odhlášené. Třídní učitelky vám budou posílat domácí úkoly pro děti přes Školu on line formou zpráv. Proto prosím i nadále sledujte ŠOL.

Děkujeme za spolupráci a přejme si hodně zdraví a hlavně klidu.

M. Tomanová, řš

Copyright © 2008-2020 Základní a mateřská škola Srch Všechna práva vyhrazena.
Tyto stránky používají Desk Mess Mirrored theme, v2.5, z BuyNowShop.com.